12. 11. 2019 - Úterý
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
  8 9    Š  Š 6 5 3+4 D J Žitník BlackBears Sychra     

13. 11. 2019 - Středa
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
  5    Bezdíček      Š  J 8 7 D 0-2  Ž.H. Ademco Žáček     

14. 11. 2019 - Čtvrtek
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
U.O. 9                  6  7 3+4 D J Warrior Ramach      

15. 11. 2019 - Pátek
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
  7                       6 8 5 0-2 D MH  Šebela       

16. 11. 2019 - Sobota
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
  Bravura 0-2 5 D                     Hajn               

17. 11. 2019 - Neděle
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
      Lancouch HC Zettor Zatloukal                       MonteBu Chalupa Bubrinka Tenza    

18. 11. 2019 - Pondělí
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
    5           Š 6  8 7 J 3+4 Křivinka ProDraci Křivinka  

19. 11. 2019 - Úterý
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
  8 9    Š  Š 6 5 3+4 D J Žitník BlackBears Sychra     

20. 11. 2019 - Středa
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
  5     Olympiáda      8 7 D 0-2  Ž.H. Ademco Žáček     

21. 11. 2019 - Čtvrtek
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
     9     U.O.     6  7 3+4 D      Warrior Ramach      

22. 11. 2019 - Pátek
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
  7     Pramínek        Pramínek    6 8 5 D D MH Šebela  

23. 11. 2019 - Sobota
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
  Bravura 0-2 J 5Turnaj D         Hajn               

24. 11. 2019 - Neděle
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
      Lancouch HC Zettor 3Tř. J      MonteBu Chalupa Bubrinka Drozd    

25. 11. 2019 - Pondělí
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
    5           Š 6  8 7 G,0-2 3+4 Křivinka ProDraci Křivinka