26. 11. 2019 - Úterý
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
  8 9    Š  Š 6 5 3+4 D J Žitník BlackBears Sychra     

27. 11. 2019 - Středa
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
  5   Bezdíček Švancara Š       8 7 D 0-2 J Ademco Žáček     

28. 11. 2019 - Čtvrtek
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
U.O. 9 Br         Pramínek 6  7 3+4 D J Warrior Ramach      

29. 11. 2019 - Pátek
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
  7 Blažovice Pramínek               6 8 5 D J MH Šebela  

30. 11. 2019 - Sobota
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
  Bravura 0-2 6B 4Tř. 6+8 Hajn           

01. 12. 2019 - Neděle
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
      Lancouch HC Zettor D J Zatloukal MonteBu Chalupa Bubrinka  Kentico    

02. 12. 2019 - Pondělí
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
    5  Pramínek Viktorín Š 6  8 7 G,0-2 3+4 Křivinka ProDraci Křivinka  

03. 12. 2019 - Úterý
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
  8 9    Š  Š 6 5 3+4 D J Žitník BlackBears Sychra     

04. 12. 2019 - Středa
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
  5              Š       8 7 D 0-2 J Ademco Žáček     

05. 12. 2019 - Čtvrtek
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
U.O. 9 Br         Pramínek 6  7 3+4 D J Warrior Ramach      

06. 12. 2019 - Pátek
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
  7 Blažovice                   6 8 5 0-2 D MH Šebela  

07. 12. 2019 - Sobota
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
  Bravura 0-2 7           J Lemur Lemur Němeček   Hajn Kosová        

08. 12. 2019 - Neděle
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
      Lancouch HC Zettor Mini2T J Warriors MonteBu Chalupa Bubrinka Tenza    

09. 12. 2019 - Pondělí
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
    5  Pramínek Viktorin Š 6  8 7 G,0-2 3+4 Křivinka ProDraci Křivinka