18. 02. 2020 - Úterý
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
            D+9 J      Veř.Brus.  Veř.Brus.  7+8 Žitník       Sychra     

19. 02. 2020 - Středa
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
          Bezdíček Veř.Brus.   Veř.Brus.  J 0-5                      

20. 02. 2020 - Čtvrtek
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
U.O.       Veř.Brus.  7+8 Veř.Brus.  D+9 J Veř.Brus.  Warrior Ramach      

21. 02. 2020 - Pátek
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
            Veř.Brus.   Veř.Brus.  D+9 J MH  Šebela           

22. 02. 2020 - Sobota
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
          Veř.Brus.  J    Veř.Brus.   Veř.Brus.   Hajn               

23. 02. 2020 - Neděle
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
      Lancouch HC Zettor  GastroCup MonteBu Chalupa       Tenza    

24. 02. 2020 - Pondělí
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
    5           Š 6  8 7 G,0-2 3+4 Křivinka ProDraci        

25. 02. 2020 - Úterý
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
  8 9    Š  Š 6 5 3+4 D J Žitník BlackBears Sychra     

26. 02. 2020 - Středa
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
  5    Bezdíček      Š       8 7 D 0-2 J       Žáček     

27. 02. 2020 - Čtvrtek
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
U.O. 9  Křivinka Křivinka       6  7 3+4 D J Warrior Ramach      

28. 02. 2020 - Pátek
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
              ZŠ Sirotkova      7+5 0-28 D MH  Šebela       

29. 02. 2020 - Sobota
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
  Bravura 0-2 6B 3Tř. J D Škvařil Hajn           

01. 03. 2020 - Neděle
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
      Lancouch HC Zettor  6+8 D MonteBu Chalupa Bubrinka         

02. 03. 2020 - Pondělí
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
    5   Škola příběhem  Š 6  8 7 J 3+4 Křivinka ProDraci