29. 02. 2020 - Sobota
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
  Bravura 0-2 6B 3Tř. J D Škvařil Hajn           

01. 03. 2020 - Neděle
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
      Lancouch HC Zettor  6+8 D MonteBu Chalupa Bubrinka         

02. 03. 2020 - Pondělí
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
    5   Škola příběhem  Š 6  8 7 J 3+4 Křivinka ProDraci        

03. 03. 2020 - Úterý
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
  8 9    Š  Š 6 5 3+4 D G Žitník BlackBears Sychra     

04. 03. 2020 - Středa
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
  5    Bezdíček      Š       8 7 D 0-2 J MonteBu Žáček     

05. 03. 2020 - Čtvrtek
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
     9                  6  7 3+4 D J Warrior Ramach      

06. 03. 2020 - Pátek
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
  7           ZŠ Sirotkova        6 8 5 D J MH  Šebela      

07. 03. 2020 - Sobota
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
  Bravura 0-2 Veř.Brus.  J MINI 2Tř. Holeček Hajn               

08. 03. 2020 - Neděle
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
      Lancouch HC Zettor Veř.Brus. Veř.Brus.  D MonteBu Chalupa Bubrinka  Kentico    

09. 03. 2020 - Pondělí
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
    5   Škola příběhem  Š 6        7 G,0-2 3+4 Křivinka ProDraci        

10. 03. 2020 - Úterý
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
  8 9             6 5 3+4 D J Žitník BlackBears Sychra     

11. 03. 2020 - Středa
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
  5    Bezdíček                       7 D 0-2    Ademco Žáček     

12. 03. 2020 - Čtvrtek
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
     8   Křivinka Křivinka       6    7  MonteBu  MonteBu  Warrior Ramach      

13. 03. 2020 - Pátek
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00