01. 10. 2020 - Čtvrtek
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
6-9 8               9 7 6 3+4 D J Ramach U.O.    

02. 10. 2020 - Pátek
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
     7   SŽ B         5 6 SŽ A D J Tuma  Šebela     

03. 10. 2020 - Sobota
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
  Klusák 0-2 5 J                                              

04. 10. 2020 - Neděle
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
      Lancouch MagnumWines MŽ D(B)                    MonteBu Chalupa Bubrinka Tetur    

05. 10. 2020 - Pondělí
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
U.O. 7                5 SŽ B SŽ A G,0-2 3+4 Křivinka ProDraci Křivinka   

06. 10. 2020 - Úterý
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
G 9      Š  Š 5 6 8 D J Vlček BlackBears Sychra     

07. 10. 2020 - Středa
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
  5 6                  7 3+4 D 0-2 J Maliňák Žáček      

08. 10. 2020 - Čtvrtek
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
6-9 8               9 7 6 3+4 D J Ramach U.O.    

09. 10. 2020 - Pátek
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
SŽ B 7                5 6 SŽ A D             Tuma  Šebela     

10. 10. 2020 - Sobota
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
  Klusák 0-2                                                             

11. 10. 2020 - Neděle
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
      Lancouch MagnumWines                              MonteBu Chalupa Bubrinka Tetur    

12. 10. 2020 - Pondělí
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
U.O. 7                5 SŽ B SŽ A G,0-2 3+4 Křivinka ProDraci Křivinka   

13. 10. 2020 - Úterý
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
G 9      Š  Š 5 6 8 D J Vlček BlackBears Sychra     

14. 10. 2020 - Středa
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
  5 6                  7 3+4 D 0-2 J Maliňák Žáček