25. 10. 2021 - Pondělí
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
Ind. 6          Š      7 3+4 D Ind. Křivinka ProDraci Křivinka    

26. 10. 2021 - Úterý
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
     9      š  š       MŽD 8 D J Vlček BlackBears Sychra     

27. 10. 2021 - Středa
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
              D MŽC Ind. SŽA 0-2 3+4 J Křivinka Žáček      

28. 10. 2021 - Čtvrtek
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
            MŽD SŽB      MŽC SŽA 3+4 D       Ramach         

29. 10. 2021 - Pátek
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
                SŽB MŽC 5 MŽD SŽA D J Ž.H.     Šebela        

30. 10. 2021 - Sobota
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
       0-2 MŽC                SŽB                               

31. 10. 2021 - Neděle
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
      Lancouch MagnumWines DSŽA J  MonteBu Chalupa Burian         

01. 11. 2021 - Pondělí
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
Ind. 6          Š 5 7 3+4 D 0-2 Křivinka      Křivinka     

02. 11. 2021 - Úterý
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
     9      š  š  5 MŽD 8 D J Vlček BlackBears Sychra U.O.

03. 11. 2021 - Středa
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
MŽC 5          Š  Ind. SŽB SŽA 0-2 3+4 J Maliňák Žáček      

04. 11. 2021 - Čtvrtek
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
G 8                Ind. 7 9 3+4 D J Ramach U.O.   

05. 11. 2021 - Pátek
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
SŽB MŽC                     5 MŽD SŽA           Ž.H. Šebela        

06. 11. 2021 - Sobota
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
  Klusák 0-2     SŽA J        4     START B6               

07. 11. 2021 - Neděle
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
      Lancouch MagnumWines D SŽB       MonteBu Chalupa Burian