08. 10. 2022 - Sobota
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
  Klusák 0-2 SŽB                D Ž.H. StartB6               

09. 10. 2022 - Neděle
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
     Lancouch MagnumWines MŽB D J MonteBu Chalupa Šesták         

10. 10. 2022 - Pondělí
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
SŽA 7          Š 5 6 3+4 J 0-2 Valkyries ProDraci          

11. 10. 2022 - Úterý
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
G 9 Skills Š  Š  MŽB SŽB 8 D 3+4 Vlček BlackBears Dvořáček     

12. 10. 2022 - Středa
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
U.O. 5 Skills     Š MŽA Rybník 9 0-2 D J Maliňák Žáček      

13. 10. 2022 - Čtvrtek
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
Ind. 8          Rybník 6 7 9 D J Ramach U.O. Šalša  

14. 10. 2022 - Pátek
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
 MŽA MŽB              SŽB SŽA 9 3+4 Ž.H. M.H.                   

15. 10. 2022 - Sobota
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
  Klusák 0-2                   D                  StartB6               

16. 10. 2022 - Neděle
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
     Lancouch MagnumWines                                MonteBu Chalupa Šesták         

17. 10. 2022 - Pondělí
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
SŽA 7          Š 5 6 3+4 J 0-2 Valkyries ProDraci          

18. 10. 2022 - Úterý
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
G 9 Skills Š  Š  MŽB SŽB 8 D 3+4 Vlček BlackBears Dvořáček     

19. 10. 2022 - Středa
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
U.O. 5 Skills     Š MŽA Rybník 9 0-2 D J Maliňák Žáček      

20. 10. 2022 - Čtvrtek
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
Ind. 8          Rybník 6 7 9 D J Ramach U.O. Šalša  

21. 10. 2022 - Pátek
6:007:008:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:00
 MŽA MŽB              SŽB SŽA 9 3+4 Ž.H. M.H.