Jak získám permanentku?

Permanentka Vám bude vystavena v kanceláři či pokladně hlavní budovy krytého bázénu. Je nutné sdělit jméno, na které bude v našem systému založena, kontaktní e-mail a mobilní telefon. Budete-li mít vyplněny všechny uvedené údaje, pak Vám v průběhu roku budou zasílány aktuální informace ohledně provozu a jeho možných změn.


Jak na permanentku doplňovat další kredit?

Platbu můžete provádět na pokladně, nebo kanceláři v bazénové hale.


Může na permanentku nakupovat více osob?

 Ano. Permanentka je sice přiřazená k jednomu zákaznické- mu účtu (osobě), ale jejím prostřednictvím lze čerpat různé služby pro více osob naráz.


Můžu permanentku koupit jako dárek další osobě?

Ano. Permanentka je vhodným dárkem pro každou osobu, která touží po zábavě, relaxaci a sportu. Ta ji může okamžitě v plném rozsahu používat.Můžu platit fakturou?

 Ano. Stačí dodat objednávku zaměstnavatele osobně, nebo ji zašlete na e-mail: podatelna@kravihora-brno.cz  Nezapomeňte uvést svůj kontakt a text, který zaměstnavatel požaduje uvést na fakturu, aby Vám mohl být příspěvek proplacen. Jakmile bude faktura uhrazena, tak se s Vámi spojí odpovědná osoba a částku z FKSP vloží na zákaznický účet (viz. otázka „Jak získám permanentku“).


 Jaká je platnost zákaznické karty?

Platí pro vnitřní i pro vnější bazény po dobu dvou let od data vydání. Tato doba se automaticky prodlužuje o dva roky po každém použití karty (vstupu na bazén) Permanentky , na jejichž účtu nedošlo za dva roky k žádnému pohybu (transakci financí) zanikají. Kredit včetně zálohy bez náhrady propadá ve prospěch provozovatele areálu.  Pokud si návštěvník  v době  platnosti permanentky požádá na pokladně, nebo v kanceláři areálu o  vyplacení kreditu v penězích (písemnou formou, vč. doložené čipové karty-permanentky) a v případě vrácení kreditu v penězích bude odečtena výše poskytnutého bonusu při zakoupení permanentky a manipulační poplatek  200 Kč. Výplata probíhá zásadně bezhotovostně.


 Co mám udělat v případě ztráty permanentky?

Ztrátu neprodleně ohlaste na pokladně. Permanentka bude okamžitě zablokována a zamezíte tak jejímu případnému zneužití (neoprávněnému čerpání). Duplikát permanentky je vystaven za poplatek 100 Kč. Aktuální zůstatek ze ztracené karty zdarma převedeme na novou a Vy tak nepřijdete o svůj původní kredit.


Lze jednu permanentku používat jak pro vstup do krytého bazénu, tak pro venkovní bazény?

Ano, permanetku  lze použít  na oba bazény Vnitřní bazén spodní pokladna (možnost použít prostup ven a zpět). Venkovní bazén horní pokladna (nelze  použít pro průstup z venkovního do krytého)


Kde zjistím platnost permanetky?

Platnost permanetky a výši kreditu můžete zjistit na web stránkách www.kravihora-brno..cz, nebo u elektronického informačního panelu ve vestibulu krytého bazénu (kartu přiložíte dle návodu na panelu). Objeví se vám na obrazovce platnost od do a stav kreditu. Při registraci do systému( mail, mobil) budete zavčas několikrát upozorněni na končící platnost permanentky. 


Kde koupím permanetku?

Permanentky vydává vyhrazená pokladna nebo kancelář areálu. V těchto vstupenkách je uložen předplacený kredit, ze kterého se při opuštění areálu odečítá vstupné za dobu strávenou v areálu podle podmínek uvedených v platném ceníku vstupného. Tato doba začíná vydáním klíče od šatní skříňky a končí vrácením klíče od šatní skříňky. Pokud návštěvník nedisponuje na permanentce dostatečným kreditem, aby z něj před opuštěním areálu mohl uhradit potřebné vstupné, je povinen částku dobít u pokladny před vstupem do areálu. Za ztrátu či odcizení permanentky návštěvníkovi nepřísluší náhrada ze strany provozovatele.